Apie projektą

„Smilties namai“

„Smilties namai“ – tai dviejų korpusų gyvenamieji namai, kylantys Klaipėdos naujamiestyje, adresu Viršutinė g. 3.
„Smilties namai“ – tai moderni klasika. Tai namai žmonėms, ieškantiems ramybės, žalumos, bet kartu nenorintiems nutolti nuo miesto ritmo.

Apie projektą

Naujieji namai darniai įsikomponuos į aplinką, nes juos projektuojant pasirinkta dviejų pergolėmis sujungtų pastatų kompozicija. Kadangi šiame kvartale yra įvairių laikmečių ir įvairios stilistikos statinių, nuspręsta rinktis minimalistinę architektūrą, reprezentuojančią šiandienos stilių, ir šiuolaikines modernias medžiagas. O degto molio spalvos apdaila padės namams įsil ieti į bendrą naujamiesčio spalvų gamą.

„Smilties namus“ sudarys du korpusai: „Smilties“ ir „Pylimo“ . „Smilties“ korpusas – tai trijų aukštų namas su mansarda, „Pylimo“ – keturių aukštų, su antresolėmis, visi korpusai turi erdvius balkonus.

Kiekviename korpuse suprojektuota po septynis įvairaus tipo butus – nuo vieno kambario (52 kv.m.) iki studijinio tipo per du aukštus (80 kv.m.). Rūpinantis naujakurių patogumu, mes galime įrengti pilną apdailą pagal suderintą interjero dizainą bei medžiagas.

Abiejų korpusų pirmame aukšte bus po vieną butą, vienas iš jų pritaikytas žmonėms su negalia. Kituose aukštuose – po du butus. Jie erdvūs, su dviem atskirais miegamaisiais kambariais bei didelėmis svetainėmis, sujungtomis su virtuvės zona.

Vaikų žaidimų aikštelė

Gyvenamųjų namų teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Automobilių stovėjimo aikštelė

Automobiliams statyti skirta dalis namų pirmojo aukšto erdvės bei automobilių stovėjimo aikštelė greta. Planuojama įrengti 18 automobiliams prakavimo vietų kiemo teritorijoje, keletas vietų bus įrengta viešoje erdvėje, už kiemo ribų.

Butai su pilna vidaus apdaila

Jei neturite laiko ar noro užsiimti buto įrengimo darbais, patikėkite juos mums! Patyrę meistrai įrengs butą pagal Jūsų pageidavimą ir suderintą interjero dizainą bei medžiagas. Jums teliks tik įsikurti ir ramiai gyventi!

Smilties Namai © 2018
Sukurta Sonaro